Realizacje

komoda2

Bieliźniarka shabby chic

Sosnowa bieliźniarka w stylu shabby chic z ręcznie malowanymi ornamentami.

krzeslo

Chippy krzesło

Chippy look to styl, który polega na postarzaniu mebla. Przez nakładanie różnych kolorów farb, drobne zadrapania czy nieidealne wzory powstają meble, które wyglądają na doświadczone życiem. Chippy krzesło powstawało z przeznaczeniem do nowoczesnego wnętrza, dlatego zostało “ubrane” w mocne, kontrastowe barwy.

lisek

Fotel “Lisek”

Fotel “Lisek” to kultowy model tapicerowanego fotela z okresu PRL. Został zaprojektowany przez Henryka Lisa (stąd jego pieszczotliwa nazwa) w latach 60-tych i produkowany masowo przez Bystrzyckie Fabryki Mebli. Bukowe drewno zostało malowane i polerowane na gładko. Tapicerowany w jasno szarą tkaninę z wyraźnym splotem tkaniny jest idealny do relaksu i na spotkania ze znajomymi.

komoda3

Geometryczna komoda

komoda1

Komoda RTV lata ’60-te

krzesła-ombre

Krzesła ombre

Słynne krzesła patyczaki to jeden z najpopularniejszych modeli w PRLu. Do tej pory można je spotkać w większości Państwowych instytucji i wielu polskich domach. Ich forma jest z pozoru prosta, ale wystarczy przyjrzeć się detalom, żeby odnaleźć to, co czyni je unikatowymi. Ta forma została podkreślona przez jednolity kolor, ale żeby nie było zbyt nudno

jelen2

Oh deer! – wall decor

rome-plakaty na drewnie

Plakaty na drewnie

Plakaty na drewnie wykonywane są techniką druku transferowego. Idealnie nadają się do oddania stylu vintage, shabby chic czy retro. Specyfika druku sprawia, że plakaty mogą wyglądać na nadjedzone zębem czasu, ale odnajdą się także w nowoczesnych geometrycznych wykończeniach. Do większości prac wykorzystuję drewno z odzysku.