O pracowni

W meblach skupiam się przede wszystkim na ich unikatowości. Każdą realizacje traktuje jako nowe wyzwanie zarówno pod kątem rzemieślniczym, jak i artystycznym. Staram się nie podejmować pracy nad meblem, na który nie mam pomysłu. Jednocześnie cały czas poszukuję nowych inspiracji, zgłębiam historię dizajnu, a podczas pracy staram się mieć otwartą głowę, co sprawia, że diametralnie zmieniam koncepcję na dany mebel (jeśli będzie Twój, najpierw ją z Tobą skonsultuję:). Bardzo dużą uwagę przywiązuję do meblowych detali - delikatne przetarcia, obrysy mebli, wzory na tkaninie - to elementy, którym poświęcam bardzo dużo, ale głęboko wierzę, że to one tworzą niepowtarzalną całość.

Zajmuje się przede wszystkim renowacją mebli z okresu Mid Century, bardziej znanego Polakom, jak PRL:) Wykonuję naprawy mebli tapicerowanych, drewnianych, fornirowanych, ale chętnie podmienię też Twoją komodę z płyty pilśniowej na unikatowe mini-dzieło. Do każdego mebla podchodzę indywidualnie, tak by idealnie wpasował się w przestrzeń, którą dla niego zaplanowałeś/aś. W zależności od Twoich upodobań, mebel może zachować swój oryginalny wygląd lub zyskać zupełnie nową, często ciekawszą odsłonę.

Masz stary fotel, krzesła, stoły czy komody do renowacji? Wyślij mi ich zdjęcia, a ja przygotuję wstępny projekt wraz ze szczegółową wyceną zupełnie za darmo.